Žádáme občany, aby při venčení a vycházkách svých pejsků dbali na úklid jejich exkrementů a nenechávali je ležet na veřejném prostranství, zejména travnatých plochách, v předzahrádkách domů svých spoluobčanů nebo na chodnících.
Používejte prosím vlastní sáčky na psí exkrementy a odkládejte je do odpadkových košů.
Děkujeme všem, kteří po svých psech uklízejí a svým ohleduplným chováním přispívají k čistotě a příjemnému prostředí v naší obci.

